2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Wola Bykowska
Dodane Dzisiaj o 11:20

Pracownik Magazynowy - Wola Bykowska

Wynagrodzenie

27,70 - 32 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wola Bykowska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Obowiązki:

  • kompletowanie towaru i przygotowywanie go do wysyłki,

  • pakowanie lekkich produktów do opakowań/kartonów,

  • konfekcjonowanie (przepakowywanie) towaru,

  • inne prace zlecone przez przełożonego na terenie magazynu.

Wymagania:

  • Odpowiedzialność i rzetelność,

  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy na II zmiany,

  • Brak przeciwwskazań do pracy fizycznej i zmianowej.

Oferujemy:

  • Stałą współpracę,

  • Pracę w systemie dwuzmianowym: 6-14, 14-22,

  • Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej,

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie PZU.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Wola Bykowska,

Łódzkie

Łódzkie, Wola Bykowska
ID: 889326214