2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Lubuskie
  5. Prace magazynowe - Gorzów Wielkopolski
Dodane 22 maja 2024

Pracownik magazynowy - sklep internetowy 7-15

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Kim jesteśmy?

Maxima best for kids

Od 15 lat jesteśmy obecni na rynku artykułów dla dzieci. Zajmujemy się dystyrbucją renomowanych marek zabawek. Naszym celem jest oferowanie wysokiej jakości produktów i najwyższych standardów obsługi klienta.

Kogo poszukujemy?

Poszukujemy przede wszystkim osób ambitnych i sumiennych, wierzymy że zaangażowanie to jeden z kluczy do sukcesu.

Miejsce pracy: Gorzów Wlkp. pon.-pt. 7-15

Stanowisko: Magazynier

Zakres obowiązków:

  • kompletowanie i pakowanie zamówień

  • generowanie dokumentów sprzedaży

  • przyjmowanie oraz weryfikacja dostaw

  • wprowadzanie faktur zakupu

  • aktualizacja oferty

  • dbanie o porządek i czystość miejsca pracy

Od wybranej osoby oczekujemy:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku

  • dynamiki pracy

  • umiejętności obsługi komputera

  • dobrej organizacji pracy

  • zaangażowania i sumienności

  • umiejętności pracy w zespole

  • pozytywnego nastawienia do wykonywanych zadań

  • terminowego wysyłania zamówień

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat

  • szkolenie przygotowujące do pracy

  • stały kontakt z osobami zarządzającymi firmą

  • stabilne zatrudnienie

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV przez formularz kontaktowy (mile widziane CV ze zdjęciem) oraz krótką informację, dlaczego chcieliby Państwo pracować w firmie MAXIMA best for kids.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 627194504