2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Pruszków
Dodane 29 kwietnia 2024

Pracownik magazynowy Panattoni Park, Parzniewska 18 Pruszków

Lokalizacja

Pruszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy osoby na stanowisko Pracownika Magazynowego w Centrum Logistycznym D.M.T w Pruszkowie.

Miejsce pracy: Parzniewska 18, Pruszków

Godziny pracy: 8-16, 10-18

Zadania: kompletacja zamówień, załadunek/rozładunek/przeładunek towarów paletowych

Nasze oczekiwania: motywacja i chęć do pracy

Mile widziane: uprawnienia na wózki

Zapewniamy:

  • ciepły posiłek w okresie zimowym,

  • kawę/herbatę - wyposażoną kuchnię,

  • opiekę medyczną/ubezpieczenie grupowe,

  • karta sportowa Multisport,

  • nowoczesny magazyn,

  • koleżeńska atmosfera,

  • szkolenie i wsparcie przełożonego,

  • bezpieczeństwo i nowoczesne narzędzia pracy,

  • możliwość rozwoju w różnych obszarach, parking dla samochodów i rowerów.

Zatrudnienie w dogodnej formie dla kandydata: umowę o pracę, na początkowym etapie umowa zlecenie - przez okres 3 miesięcy, następnie umowa stała.

Lokalizacja

Pruszków,

Mazowieckie

Mazowieckie, Pruszków
ID: 900822541