2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Poznań
  6. Prace magazynowe - Stare Miasto
Dodane 14 maja 2024

Pracownik magazynowy/ NIEMCY/ OD ZARAZ/ Wysokie zarobki!

Wynagrodzenie

9 500 - 13 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaRekrutacja online

Opis

PRACOWNIK MAGAZYNOWY W NIEMCZECH

Lokalizacja: Centralna część Niemiec

Poszukujemy pracownika magazynowego do sortowni kurierskiej. Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna głównie za ręczny załadunek i rozładunek kontenerów z przesyłkami.

  • Wynagrodzenie od 2200 EUR brutto do 3200 EUR brutto!

  • Możliwe nadgodziny!

Szukamy kogoś, kto jest zorganizowany, dokładny i gotowy do pracy w dynamicznym środowisku magazynowym.

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły 799 355 455 lub aplikuj!

Obowiązki:

  • umieszczanie towarów/przesyłek w odpowiednich miejscach magazynowych zgodnie z systemem organizacji

  • utrzymywanie porządku w magazynie

  • współpraca z innymi członkami zespołu w celu zapewnienia sprawnego funkcjonowania magazynu

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy magazynowej mile widziane, ale nie wymagane

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • umiejętność pracy w zespole I zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków

Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Pracę od poniedziałku do piątku

  • Zakwaterowania w pokojach współdzielonych

  • Podstawowe i dodatkowe ubezpieczenie oraz opiekę medyczną

Pomagamy w organizacji transportu oraz zapewniamy dojazd z zakwaterowania do miejsca pracy.

Interesuje Cię praca w innych lokalizacjach w Niemczech? Nie ma problemu! Mamy wiele projektów.

Aplikuj i dołącz do JobWerke! (www.jobwerke.pl)/ Zadzwoń: 799 355 455

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 916634022