2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Piotrków Trybunalski
Dodane 21 maja 2024

Pracownik magazynowy

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Zakres obowiązków:

  • Obsługa wózków jezdniowych zgodna z zasadami BHP i wymogami pracodawcy.

  • Nadzorowanie i utrzymywanie odpowiednich standardów higienicznych oraz parametrów jakościowych w magazynie.

  • Współpraca z innymi stanowiskami pracy w ciągu technologicznym.

  • Dbanie o stan techniczny powierzonego obszaru, wyposażenia i sprzętu.

  • Wykonywanie prostych fizycznych czynności porządkowych, technologicznych i logistycznych w magazynie.

Nasze wymagania:

  • Uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych (mile widziane – wysokiego składowania)

  • Wykształcenie minimum zawodowe, jesteśmy otwarci na osoby, którym nie udało się osiągnąć tego poziomu a są gotowe do podejmowania wyzwań i rozwoju osobistego. (Jeżeli jesteś taką osobą to chętnie zaprosimy Cię na spotkanie rekrutacyjne).

  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym (możliwe dostosowanie zmiany do indywidualnych potrzeb).

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Komunikatywność, punktualność, sumienność.

  • Odpowiedzialność na stanowisku pracy, szybkie przyswajanie wiedzy, konsekwencja w działaniu.

Firma oferuje:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Zatrudnienie na umowę o pracę (z możliwością uzyskania umowy na czas nieokreślony).

  • Atrakcyjne zarobki uzależnione o zaangażowania i efektów pracy.

  • Dobrą atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu.

ID: 863218232Wyświetlenia: 327

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski,

Łódzkie

Łódzkie, Piotrków Trybunalski
ID: 901074161