2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Warszawa
  6. Prace magazynowe - Ursus
Dodane 27 maja 2024

Pracownik magazynowy

Lokalizacja

Warszawa, Ursus

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma dystrybucyjna poszukuje pracowników na stanowisko:

Pracownik Magazynowy

Miejsce Pracy: Warszawa - Ursus

OPIS STANOWISKA

  • Kompletowanie towarów według zamówień

  • Przygotowanie, pakowanie i wysyłka zamówionych towarów

  • Przygotowywanie palet do wysyłki

  • Przygotowanie dokumentów spedycyjnych, listów przewozowych i protokołów odbioru

  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy i powierzone mienie

OCZEKIWANIA

  • Nastawienie na pracę zespołową

  • Doświadczenie w wystawianiu listów przewozowych będzie dodatkowym atutem

  • Sprawność fizyczna

OFERUJEMY

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Stabilne zatrudnienie

  • Pracę na początku na umowę zlecenie, po okresie próbnym umowa o pracę

  • Miłą atmosferę

  • Prywatną opiekę medyczną Lux Med po okresie próbnym

  • Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)"

Dziękujmy za przesyłanie aplikacji oraz uprzejmie informujemy że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursus
ID: 918056120