2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Mazowieckie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Warszawa
  6. E-commerce (handel internetowy) - Mokotów
Dodane 30 maja 2024

Pracownik magazynowo-biurowy sklepu internetowego

Wynagrodzenie

28,10 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie magazynem sklepu internetowego, w tym:

  • przyjmowanie dostaw towaru oraz rozlokowanie towarów na odpowiednie miejsce składowania

  • kontrola stanów magazynowych oraz terminów przydatności do spożycia

  • kompletacja zamówień

  • przygotowanie produktów do wysyłki

  • obsługa magazynu wg FIFO

  • sprzedażowa i posprzedażowa obsługa klienta – m.in. rozmowy telefoniczne, korespondencja mailowa

  • fiskalizacja i realizacja zamówień internetowych (e-sklep i allegro)

Nasze wymagania

  • Chęci do pracy

  • Uczciwość

  • Dokładność i punktualność

  • Proaktywność w działaniach

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Umiejętność praktycznej obsługi pakietu Office – Excel i Word

To oferujemy

  • Pracę w lokalizacji na Mokotowie – ul. Suwak 3

  • Umowę zlecenie, ze stawką 28,1PLN/H

  • Zniżkę na firmowe produkty

  • A na deser - pracę w gronie pasjonatów :)

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 918646957