2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Jarocin
Dodane 22 kwietnia 2024

Pracownik linii produkcyjnej - branża pet food

Lokalizacja

Jarocin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

OPIS

W związku ze stałym rozwojem firmy poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Pracownik linii produkcyjnej

Zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa linii produkcyjnych,

  • odbieranie wyrobów z maszyn,

  • mieszanie farszu,

Wymagania:

  • Dobra organizacja i wysoka kultura pracy

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Chęci do pracy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Odpowiednie narzędzia pracy

Coś o Nas:

GPF sp.z o.o. — jesteśmy firmą z całkowicie polskim kapitałem produkującą jedzenie dla psów i kotów. Funkcjonowanie na rynku polskim i międzynarodowym ugruntowuje naszą pozycję w sektorze pet food, a nasz nieustanny rozwój jest jednocześnie dla Ciebie szansą dołączenia do naszego zespołu. Jeśli więc szukasz miejsca, w którym możesz wykazać się empatią, kreatywnym myśleniem i skutecznością działania, dobrze się składa, bo w związku z rozwojem nowych linii produktowych poszukujemy nowych osób. Główna siedziba mieści się w miejscowości Dębowiec- obok Koźmina Wielkopolskiego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem OLX lub bezpośrednio na adres b.suchodolska(małpa)ggrw.pl

Lokalizacja

Jarocin,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Jarocin
ID: 905081446