2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Łódzkie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Bełchatów
Dodane 12 kwietnia 2024

Pracownik Laboratorium

Lokalizacja

Bełchatów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zatrudnimy pracowników na stanowisko:

Laborant

Twoje zadania:

• przygotowywanie prób i odczynników do badań

• wykonywanie testów oraz badań

• kontrola jakości produkowanych towarów

• bieżąca dokumentacja wyników przeprowadzonych prac

• archiwizacja prób i utylizacja

• nadzór nad całym procesem technologicznym

Twój profil:

• wykształcenie średnie lub wyższe (min. technik chemiczny),

• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 1 rok

• dobra organizacja pracy własnej

• systematyczność, rzetelność i odpowiedzialność

• umiejętność pracy w zespole,

• znajomość technik analitycznych

• znajomość pakietu Office

Twoje korzyści:

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

• praca w systemie trzyzmianowym 6-14, 14-22, 22-6

• pakiet szkoleń wdrożeniowych,

• możliwość rozwoju zawodowego

Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV poprzez portal OLX lub wysyłając maila na adres praca[małpa]brenen.pl dopisując klauzulę: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Laborant chemiczny/ technolog (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Lokalizacja

Bełchatów,

Łódzkie

Łódzkie, Bełchatów
ID: 813881616