2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Mazowieckie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Józefów
  7. Pomoc kuchenna / zmywak - Kolonia Błota
Dodane 28 maja 2024

Pracownik kuchni produkcyjnej - Kura Warzyw Wawer

Wynagrodzenie

29 - 32 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Józefów, Kolonia Błota

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Jesteśmy Kura Warzyw — Gemüse Kebap®. Działamy od 6 lat i mamy 6 lokali w Poznaniu i w Warszawie. Tworzymy autorskie kebaby, które są rewolucją na rynku gastronomicznym. Zostaliśmy wielokrotnie nagrodzeni w rankingach gastronomicznych. Relacje z naszymi Gośćmi są dla nas tak samo ważne jak relacje w zespole.

Poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu w Warszawie na stanowisku Pracownika Kuchni w lokalu przy ul. Lucerny 49a.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie półproduktów (krojenie warzyw) oraz sosów zgodnie z recepturami

  • Obsługa systemu magazynowego

  • Racjonalne gospodarowanie towarem, minimalizowanie strat

  • Przyjmowanie dostaw

  • Szykowanie dostaw z mięsem (wałki mięsa 20-50 kg)

  • Szykowanie dostaw z opakowaniami

Oferujemy:

  • Elastyczny grafik

  • Płatne szkolenia i wsparcie w okresie wdrożenia

  • Umowę zlecenie, stawka 28,80-31,50 zł/h brutto (pamiętaj, jeśli jesteś studentem brutto = netto)

  • Zniżki pracownicze

  • System polecania pracowników

Pracując na tym stanowisku nauczysz się:

  • Przygotowywania produktów zgodnie z naszą recepturą

  • Efektywnego zarządzania czasem

  • Wielozadaniowości

Oczekiwania:

  • Odpowiedzialność i umiejętność pracy w zespole

  • Dyspozycyjność min. 80 h w miesiącu

  • Chęć uczenia się i rozwoju

  • Pozytywne nastawienie i zaangażowanie

  • Uczciwość i wzajemny szacunek

Poznaj nas od kuchni: youtube.com/watch?v=6-tIWof8fe0

Poznaj historię ludzi Kury:

  • Michalina:

    facebook.com/photo.php?fbid=468319875445620

  • Adam:

    facebook.com/share/QeimXmFJae7Q3axQ/?mibextid=WC7FNe

Zapraszamy!

#DajSięZrekrutować

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Józefów, Kolonia Błota
ID: 918181701