2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Zachodniopomorskie
  5. Prace magazynowe - Stargard
Dodane 09 maja 2024

PRACOWNIK KOMPLETACJI- Stargard- do 5500 zł/brutto

Wynagrodzenie

28,10 - 44 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Stargard

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: InneDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286.

Dla naszego Klienta, który jest częścią największej polskiej firmy zajmującej się hurtową dystrybucją produktów FMCG. Posiadający nowoczesne Centra Dystrybucyjne zlokalizowane na terenie całej Polski. Poszukujemy pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK KOMPLETACJI - STARGARD

Rozpoczęcie pracy –  03 CZERWCA 2024r.

Oferujemy:

  • stawka na start - 28,10 zł brutto / godz.,

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia,

  • premia wydajnościowa do 60% stawki godzinowej,

  • odzież roboczą (kamizelka + kask + buty robocze),

  • praca od niedzieli do czwartku.

Oczekujemy:

  • posiadania książeczki sanitarno-epidemiologicznej,

  • uprawnień na wózki unoszące elektryczne lub prawo jazdy kat. B,

  • dyspozycyjności do pracy w godzinach nocnych (od 14:00/15:00 w sezonie; od 17:00 poza sezonem).

Twoje obowiązki:

  • udział w procesie wstępnej kompletacji zamówień,

  • układanie towaru,

  • obsługa wózka elektrycznego.

Zapraszamy również osoby z Ukrainy.

Lokalizacja

Stargard,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Stargard
ID: 917149963