2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Mazowieckie
  6. Pozostałe - Warszawa
  7. Pozostałe - Ochota
Dodane 07 maja 2024

Pracownik kawiarni

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Do naszej lodziarnio kawiarni- Ciastkowo - zlokalizowanej na Ochocie przy Parku Szczęśliwickim zatrudnimy pracownika obsługi klientów.

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie lokalu do otwarcia i zamknięcia,

  • profesjonalna obsługa klienta,

  • dbanie o wysoką jakość obsługi i wizerunek lokalu,

wymagania:

  • aktualne badania Sanepid,

  • odpowiedzialność i zaangażowanie,

  • dyspozycyjność w weekendy (min. 2 w miesiącu),

  • mile widziane doświadczenie w pracy w gastronomi,

  • mile widziane osoby uczące się jak i szukające pracy na stałe.

Istnieje możliwość elastycznych godzin pracy lub niepełnego wymiaru czasu pracy, lokal czynny w godzinach 8:30-20, również w weekendy.

Zapraszamy.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 754715665