2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Pomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Starogard Gdański
Dodane 07 maja 2024

Pracownik / Handlowiec / Sklep Elektroniczny DIODA

Lokalizacja

Starogard Gdański

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Praktyka / staż, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Sklep Elektroniczny DIODA zajmujący się dystrybucją elektroniki , elektrotechniki przyjmie do pracy osobę na Staż ( stypendium stażowe ) . Warunkiem przyjęcia jest status osoby bezrobotnej zarejestrowanej w Urzędzie Pracy . Nie wymagamy doświadczenia , choć mile widziane jest zainteresowanie elektroniką , elektrotechniką .

Po odbyciu Stażu gwarantujemy Umowę o pracę na pełen etat .

Zapewniamy :

Zatrudnienie w Firmie o stabilnej pozycji

Pracę w przyjaznej atmosferze

Możliwość zdobycia dodatkowych umiejętności

Zakres obowiązków :

Obsługa klientów wg.ustalonego planu pracy

Dbałość o ekspozycję towarów

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail.

Lokalizacja

Starogard Gdański,

Pomorskie

Pomorskie, Starogard Gdański
ID: 906860783