2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pracownik restauracji fast-food
  5. Pracownik restauracji fast-food - Mazowieckie
  6. Pracownik restauracji fast-food - Warszawa
  7. Pracownik restauracji fast-food - Wola
Dodane 21 maja 2024

pracownik FoodHall - EL BOTELLÓN - fabryka Norblina

Wynagrodzenie

5 000 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyKadra kierowniczaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

sprzedawca EL BOTELLÓN W FABRYCE NORBLINA

O co chodzi?

Hiszpański Street Food oparty na sprzedaży churrosów i pierogów empanadas. Kuchnia śródziemnomorska

Obecnie posiadamy 3 punkty w najmodniejszych lokalizacjach w Warszawie (Powiśle, Wilanów, Fabryka Norblina)

Profil FB/Insta:

elbotellon_restaurants - zachęcam do odwiedzenia profilu, to mocno ułatwi rozmowę:)

Szczegóły:

Lokal: EL BOTELLÓN

Stanowisko:

Churros / Empanadas Master - sprzedawca

Stawki godzinowe:

  • Okres próbny - 26 zł/h netto

  • Student/Uczeń 27,70 zł/h netto

  • Stawka standardowa - od 27ł/h netto

Pracownik na pełnym etacie otrzymuje średnio 180-200h

Istnieje możliwość większej lub mniejszej ilości godzin.

Kiedy:

od zaraz

Zakres obowiązków:

·        przygotowywanie najlepszych churros w mieście oraz odpiekanie gotowych produktów itp.

·        obsługa klientów zgodnie ze standardami sieci

Oferujemy:

·        atrakcyjne wynagrodzenie

·        możliwość wyboru formy zatrudnienia i elastyczny grafik

·        pracę w modnej i nowoczesnej lokalizacji

·        możliwość rozwoju razem z powstającą siecią

Oczekujemy:

·        otwartości na ludzi, komunikatywności

·        gotowości do pracy w różne dni tygodnia, także soboty i niedziele

·        aktualnego orzeczenia do celów sanitarno-epidemiologicznych

Stawka w ogłoszeniu jest orientacyjna, a wszelkie warunki współpracy ustalamy na spotkaniu.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 863206967