2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Wysoka
Dodane 20 maja 2024

Pracownik fizyczny - operator przeładunków

Wynagrodzenie

4 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wysoka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

            EP ENERGO MINERAL sp. z o.o.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą działającą na rynku materiałów budowlanych od 22 lat. Zapewniamy stabilne zatrudnienie, możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji. Doceniamy zaangażowanie naszych pracowników w codzienne wykonywanie obowiązków. Do jednego ze swoich oddziałów poszukujemy pracownika terminala magazynowego.

                                          Pracownika terminala magazynowego

Miejsce pracy: Wysoka koło Zawiercia

Opis stanowiska:

- obsługa instalacji do załadunku i rozładunku autocystern

- proste prace serwisowe i remontowe urządzeń

- utrzymywanie porządku na zakładzie

- wypełnianie dokumentów przewozowych

Zapewniamy:

- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- przeszkolenie z zakresu wykonywanych obowiązków

- pakiet socjalny ( opieka medyczna LUX MED., dofinansowanie do wczasów )

Prosimy o dopisanie poniższej klauzuli wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do przesłanego CV:

"Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych - CV przez EP Energo Mineral Sp. z o.o., ul. Piastowska 3, 45-081 Opole w celu realizacji procesu rekrutacyjnego"

Osoby zainteresowane proszę o wysłanie swojego CV na adres e-mail lub bezpośredni kontakt telefoniczny.

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Wysoka,

Śląskie

Śląskie, Wysoka
ID: 759249068