2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Świętokrzyskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Małogoszcz
Dodane 04 kwietnia 2024

Pracownik Działu Utrzymania Ruchu - Elektromonter

Lokalizacja

Małogoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma zajmująca się utrzymaniem ruchu w dużym zakładzie przemysłowym (Cementownia Małogoszcz) poszukuje kandydatów na stanowisko elektromonter.

Miejsce pracy: Małogoszcz

Wymagania:

- wykształcenie średnie lub zawodowe w kierunku elektryk/ automatyk

- gotowość do pracy w systemie 4 brygadowym (3 zmianowym)

-uprawnienia SEP od 1 kV będą dodatkowym atutem(w przypadku braku uprawnień istnieje możliwość uzyskania ich przed rozpoczęciem pracy)

-umiejętność czytania dokumentacji elektrycznej i schematów elektrycznych

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Zakres zadań:

- usuwanie awarii i usterek w instalacjach elektrycznych i automatyce przemysłowej

- wykonywanie instalacji elektrycznych

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego

-możliwość szkoleń zawodowych

-ubranie robocze, narzędzia i szkolenie BHP

- wypłata zawsze w terminie

Numer telefonu : 50*******94

Lokalizacja

Małogoszcz,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Małogoszcz
ID: 674105703