2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Zachodniopomorskie
  5. Inżynieria - Szczecin
  6. Inżynieria - Centrum
Dodane 07 maja 2024

Pracownik działu technicznego

Wynagrodzenie

5 000 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy ekspertami w wycenie, projektowaniu i montażu instalacji fotowoltaicznych na dachach domów, budynkach gospodarczych, przemysłowych oraz na gruncie. Naszym klientom oferujemy pełne doradztwo na każdym etapie realizacji instalacji fotowoltaicznej, pomagamy w pozyskaniu dofinansowania z dostępnych programów wsparcia inwestycji OZE oraz zgłoszeniu instalacji do Operatora Systemu Dystrybucyjnego.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie schematów instalacji elektrycznych

  • tworzenie wycen komponentów do instalacji fotowoltaicznych

  • współpraca z hurtowniami w zakresie składania zamówień (kontakt mailowy i telefoniczny)

Wymagania wobec kandydatów:

  • znajomość programu AutoCAD lub innego programu do projektowania

  • podstawowa wiedza w zakresie elektryki

  • prawo jazdy kategorii B

  • samodzielność w działaniu

  • skrupulatność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oferujemy: ·

  • wsparcie merytoryczne na etapie wdrożeniowym

  • szkolenia zawodowe i produktowe

  • pracę w zgranym zespole i koleżeńskie relacje

  • pyszną kawę w nowoczesnym biurze w centrum Szczecina

  • możliwość dalszego rozwoju w strukturach firmy

  • dowolną formę zatrudnienia (UoP, B2B)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 916628056