2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Łódzkie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Łódź
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Górna
Dodane 21 kwietnia 2024

Pracownik Działu Targowego (Grupa Wyjazdowa)

Lokalizacja

Łódź, Górna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Częste podróże służbowe, W siedzibie firmy

Miasto Mody Ptak w Rzgowie, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik Działu Targowego,

Osoby zatrudnione na tym stanowisku będą odpowiedzialne za udział w rozmaitych imprezach targowych organizowanych na terenie Polski i Europy. Praca ta będzie sposobnością do współpracy z różnorodnymi klientami oraz firmami, a także rozwijania umiejętności zarządzania projektami i komunikacji międzykulturowej.

Zadania:

  • Pozyskiwanie kontaktów i wizytówek podczas udziału w wydarzeniach targowych.

  • Pełnienie roli głównego kontaktu podczas imprez, zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów i prowadzenie rozmów biznesowych.

  • Współpraca z zespołem marketingowym w opracowywaniu materiałów promocyjnych i stoiska targowego.

  • Analiza wyników udziału w imprezach targowych oraz raportowanie efektów działań.

Nasze oczekiwania względem Kandydatów:

  • Doświadczenie w obszarze organizacji/uczestnictwa w imprezach targowych nie jest konieczne, przyjmujemy także osoby dopiero wstępujące na ścieżkę zawodową – ważne jest pozytywne nastawienie do życia i ludzi oraz otwartość do nauki i rozwoju.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym – będzie istotnym atutem.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz doskonałe zdolności komunikacyjne.

  • Zdolność do pracy w warunkach zmiennych, elastyczność oraz gotowość do częstych podróży służbowych (jedno-i kilkudniowych) – Polska i wybrane kraje Europy.

  • Czynne prawo jazdy kat. B i chęć do prowadzenia pojazdu typu bus/minivan – warunek konieczny.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia cennego doświadczenia w obszarze międzynarodowej współpracy.

  • Elastyczność w zakresie formy zatrudnienia.

  • Przyjazne środowisko pracy oraz wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.

  • Wynagrodzenie składające się z podstawy oraz części premiowej.

  • Możliwość korzystania z rabatów u naszych partnerów.

  • Możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym, dofinansowanie do opieki medycznej i karty sportowej.

  • Dla chętnych możliwość bezpłatnej nauki języka angielskiego w formule online.

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 911899404