2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Łódzkie
  6. Rekrutacja - Łódź
  7. Rekrutacja - Śródmieście
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik działu rekrutacji tymczasowych! Praca od zaraz!

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

HSS Work Sp. Z o.o. (nr certyfikatu 22915) to marka skoncentrowana na realizacji usług pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego. Cechuje nas innowacyjność, nieszablonowość i nowoczesne rozwiązania. Realizujemy rekrutacje personelu dla wielu klientów na terenie Polski. Jeśli pasjonujesz się obszarem HR-u, posiadasz doświadczenie w rekrutacji lub chciałbyś/chciałabyś je zdobyć to trafiłeś/trafiłaś idealnie!

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy młodszego specjalisty ds. rekrutacji!

Lokalizacja miejsca pracy: Łódź oraz Stryków

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - MOŻLIOWOŚĆ ZAWARCIA UMOWY ZLECENIE - zależnie od Twoich potrzeb!

  • stałe wynagrodzenie + system premiowy

  • dodatki - prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dofinasowanie do karty sportowej, dofinasowanie do kursów i szkoleń

  • przyjazną i rodzinną atmosferę w pracy

  • samodzielność w działaniu na zajmowanym stanowisku

  • otwartość Organizacji na Twoje pomysły

Twoje zadania:

  • pomoc w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych w zakresie pracy tymczasowej

  • przygotowanie dokumentacji kadrowej

  • budowanie, utrzymywanie i rozwijanie pozytywnych relacji z klientami, kandydatami i pracownikami

  • przygotowywanie raportów i sprawozdań na potrzeby klienta lub pracodawcy

Oczekujemy:

  • zainteresowania i chęci rozwoju w obszarze HR

  • doświadczenie w zakresie rekrutacji - mile widziane

  • prawa jazdy kat. B - warunek konieczny

  • samodzielności i odpowiedzialności w podejmowanych działaniach

  • proaktywnej i otwartej postawy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem OLX.

To ogłoszenie stanowi element procesu rekrutacji i selekcji przeprowadzonych przez HSS Work Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi. Przystąpienie do procesu jest dobrowolne i może skutkować przetworzeniem danych osobowych przez Administratora, w tym wypadku HSS Work Sp. z o.o., na co kandydat wyraża zgodę. Odpowiadając na przedmiotowe ogłoszenie wraża Pani/Pan zgodę na przekazywanie danych przez Administratora podmiotom mogącym być potencjalnym pracodawcom, którego dotyczy przedmiotowe ogłoszenie lub przyszła oferta zatrudnienia. Spółka HSS Work dokonuje przetwarzania i administrowania danymi na podstawie wszystkich przepisów prawa, w celu zapoznania się z Naszą Polityką prywatności zapraszamy do kliknięcia w następujący link: www.hssgroup.pl/polityka-prywatnosci

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 817979988