2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Łódzkie
  6. Logistyka - Bogumiłów
Dodane 21 maja 2024

Pracownik działu logistyki

Lokalizacja

Bogumiłów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Epicom Sp. z o.o. jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w branży FMCG w Polsce. Od ponad 15 lat specjalizujemy się w produkcji najwyższej jakości papierów higienicznych – ręczników kuchennych i papieru toaletowego. Współpracujemy z największymi sieciami handlowymi w kraju. Dysponujemy najnowocześniejszym parkiem maszynowym w Polsce. Podstawą sukcesu Epicom jest młody, dynamiczny i niezwykle profesjonalny zespół ludzi, który od zawsze jest priorytetem i najwyższą wartością w firmie.

Do naszego zakładu produkcyjnego w Bogumiłowie gm. Kleszczów (21 km od Bełchatowa, 17 km od Kleszczowa, 37 km od Radomska) poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:

·       Raportowanie zmianowej realizacji produkcji;

·       Pomiar zużycia surowców oraz strat produkcyjnych w procesie produkcji;

·       Kontrola jakościowa oraz ilościowa przyjmowanych i wydawanych wyrobów gotowych, surowców i odpadów;

·       Załadunki i rozładunki według otrzymanych dyspozycji ilościowych z i na środki transportu wewnętrznego i zewnętrznego;

·       Dbanie o właściwy stan magazynowy;

·       Prowadzenie administracji magazynowej;

·       Odpowiedzialność za codzienną kontrolę sprzętu magazynowego;

·       Współpraca z działem produkcji w zakresie działań logistycznych;

·       Prowadzenie niezbędnej dokumentacji;

·       Obsługa transportowa przy wymianie elementów linii;

·       Dostarczanie pustych palet i odbiór palet z gotowym wyrobem z linii pakowania;

·       Przygotowywanie wyrobu gotowego do wysyłki;

·       Przyjmowanie i wydawanie materiałów do produkcji;

·       Prace porządkowe;

·       Prace inwentaryzacyjne;

·       Obsługa skanera;

·       Realizacja innych prac zleconych przez przełożonego.

Wymagania:

·       aktualne uprawnienia na wózek widłowy, firma dopuszcza możliwość zrobienia uprawnień,

·       mile widziane doświadczenie w obsłudze wózka widłowego, doświadczenie na wózkach z chwytakiem do bel będzie dużym atutem,

·       mile widziane doświadczenie w obsłudze programów magazynowych,

·       praca w systemie równoważnym zmiany po 12godz. (2 dni pracy - 2 dni wolnego),

·       szybkość działania oraz chęć nauki i rozwoju,

·       dyspozycyjność, dokładność, sumienność i terminowość.

Oferujemy:

·       zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

·       terminowe wynagrodzenie,

·       bogaty pakiet dodatków motywacyjnych do pensji (premia absencyjna, dodatek urlopowy, bony świąteczne, nagrody uznaniowe, dopłata do grupowego ubezpieczenia na życie),

·       wdrożenia na stanowisku pracy pod okiem doświadczonych współpracowników,

·       perspektywy rozwoju oraz awansu w ramach struktur firmy,

·       pozytywną atmosferę w miejscu pracy,

·       chętnie zatrudnimy osobę z niepełnosprawnością.

Lokalizacja

Bogumiłów,

Łódzkie

Łódzkie, Bogumiłów
ID: 919801643