2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Lubelskie
  6. Kontrola jakości - Rzeczyca Ziemiańska
Dodane 27 maja 2024

Pracownik działu Kontroli Jakości (laborant)

Lokalizacja

Rzeczyca Ziemiańska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Firma AKPOL Recykling sp. z o.o. założona przez Adama Kusia działa na polskim rynku recyklingowym od 2005 roku. W ciągu kilkunastu lat stworzyła swój autorski, innowacyjny park technologiczny, który umożliwia profesjonalne przetwarzanie odpadów z tworzyw sztucznych i produkcję wysokiej jakości regranulatu z polietylenu i polipropylenu, docenianych przez producentów z całego świata.

Naszą MISJĄ jest dbanie o środowisko naturalne poprzez przetwarzanie odpadów post konsumenckich i produkcję regranulatu. Chcemy być liderem rynku w produkcji regranulatu zarówno w Polsce jak i w Europie oraz na świecie.

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko Pracownik Działu Jakości (Laborant)

  Zakres obowiązków:

  • kontrola jakościowa przemiału oraz regranulatu;

  • prowadzenie dokumentacji technicznej;

  • współpraca z innymi działami w firmie;

Od naszych kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia średniego;

  • doświadczenie w pracy na stanowisku kontrolera jakości - mile widziane;

  • dyspozycyjność (praca w systemie 4-brygadowym);

  • samodzielność w pracy;

  • zadaniowe podejście do realizacji stawianych celów;

Co oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii zależnych od efektywności pracy;

  • szkolenie wdrażające;

  • rozwój zawodowy, w tym możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych;

  • bezpłatny dojazd do/z miejsca pracy (z Kraśnika, Wolicy, Węglina);

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie.

*Zastrzegamy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Rzeczyca Ziemiańska,

Lubelskie

Lubelskie, Rzeczyca Ziemiańska
ID: 900257263