2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Chojnice
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik działu kontroli jakości

Wynagrodzenie

4 300 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Chojnice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma SPAWMET Spółka z o.o. - rodzinna firma działająca na polskim rynku od 27 lat, polski producent i dystrybutor gazów technicznych i medycznych, prężnie rozwija się w branży kriogeniki i gazów atmosferycznych. W związku z dynamicznym rozwojem i otwarciem się na rynki europejskie poszukujemy kandydatów do pracy w dziale kontroli jakości.

Wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne, mile widziane wyższe na kierunkach chemii lub biotechnologii

  • Zdolności analityczne, sumienność, dokładność;

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Umiejętność analitycznego myślenia, dokładność, sumienność, chęć do nauki i rozwoju zawodowego;

  • dbanie o powierzony sprzęt

  • motywacja do pracy

Zakres obowiązków:

  • kontrola jakości na produkcji gazów

  • Podłączanie butli do analizy

  • Kontrola jakości przy przygotowywaniu butli do badania UDT

  • Nadzór nad magazynem produktów gotowych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • praca w systemie jednozmianowym w godzinach 7-15, na miejscu w Chojnicach

  • wynagrodzenie roczne od 51 000zł brutto plus premie - możliwość bardzo szybkiego wzrostu wynagrodzenia

  • szereg dodatków pozapłacowych w tym świadczeń z ZFŚS

  • sprzyjające warunki pracy,

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje,

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV na adres mailowy, telefonicznie lub osobiście w dziale sprzedaży firmy SPAWMET.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Lokalizacja

Chojnice,

Pomorskie

Pomorskie, Chojnice
ID: 654791309