2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Lubelskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Ryki
Dodane 23 kwietnia 2024

Pracownik działu handlowego

Lokalizacja

Ryki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

CGLASS silnie rozwijająca marka na rynku Polskim oraz Europejskim. Producent szkła oraz systemów do konstrukcji szklanych do branży budowlanej.

PRACOWNIK DZIAŁU HANDLOWEGO

Miejsce pracy: Ryki

Zakres obowiązków:

- dbanie o relacje z obecnymi klientami firmy

- przygotowywanie ofert handlowych

- wsparcie dla przedstawicieli handlowych pracujących w terenie

- obsługa (wprowadzanie i monitorowanie) zamówień od klientów

- koordynacja wysyłek towaru

Wymagania:

- doświadczenie w sprzedaży oraz obsłudze klienta

- język angielski w stopniu komunikatywnym mile widziany

- obsługa komputera (Excel, Word)

Oferujemy:

- rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- stabilną pracę w młodym zespole,

- możliwość rozwoju i awansu na stanowisko przedstawiciela handlowego

Jesteś młodą i ambitną osobą, ze świeżym podejściem do pracy w sprzedaży ?

Lubisz ciągły kontakt z Klientami ?

Interesuje Cię praca w której możesz szybko awansować ?

Świetnie się składa, bo mamy dla Ciebie pracę! Dołącz do naszego zespołu i wspólnie z nami zdobywaj rynek sprzedając konstrukcje aluminiowo szklane dla branży budownictwa w całej Europie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres email: rekrutacja(małpa)norgpol.pl bądź kontakt telefoniczny.

Zapraszamy do rekrutacji!

Informujemy, że Administratorem danych jest Norgpol Czerwiński sp.j. z siedzibą w WARSZAWIE, kod pocztowy 02-867, ul. Baletowa 104 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Ryki,

Lubelskie

Lubelskie, Ryki
ID: 869600500