2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Mirosław
Dodane 28 maja 2024

Pracownik działu części i magazynu

Lokalizacja

Mirosław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Dołącz do Drużyny Auto Forum Grupa Auto Forum to jedna z najszybciej rozwijających się grup dealerskich. W swoim portfolio mamy cztery marki: 1. Mercedes Benz, 2. Skoda, 3. Volkswagen, 4. Hyundai. W ostatnim czasie postawiliśmy na rozwój i ekspansję. Latem tego ubiegłego roku otworzyliśmy w nowej lokalizacji pod Płockiem salon Mercedes-Benz z najnowocześniejszym serwisem w Polsce. Za to już w na początku II kwartału 2024 roku otworzymy salon i serwis marki Mercedes Benz na warszawskim Wawrze. Otrzymaliśmy nominację w kategorii Grupa Dealerska Roku w nagrodach Miesięcznika Dealer.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko: Pracownik działu części i magazynu

Zakres obowiązków:

  • Obsługa zamówień części zamiennych marki Mercedes-Benz

  • Przygotowywanie i pakowanie zamówień internetowych

  • Dbanie o porządek oraz prawidłowe lokalizowanie części zamiennych

  • Prowadzenie dokumentacji w systemie magazynowym

  • Dbanie o utrzymanie standardów firmy i satysfakcji Klienta

  • Przyjmowanie i kontrola dostaw części zamiennych

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na magazynie - mile widziane

  • Znajomość budowy samochodów będzie dodatkowym atutem

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Sumienność i rzetelność

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Prawo jazdy kat.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - u lidera na płockim rynku motoryzacyjnym,

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w cyklu szkoleniowym

  • Możliwość ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Mirosław,

Mazowieckie

Mazowieckie, Mirosław
ID: 916722146