2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Sosnowiec
Dodane 20 maja 2024

Pracownik ds. kontaktu z klientem

Lokalizacja

Sosnowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z prężnym rozwojem firmy do naszego biura w Sosnowcu poszukujemy pracownika biurowego.

W zakres obowiązków wchodzą:

-kontakt z klientem

-telefoniczna oraz stacjonarna obsługa klientów

-współpraca z innymi działami firmy

-inne zadania zlecone przez przełożonego

Wymagania:

-doświadczenie w obsłudze klienta

-wykształcenie min. średnie

-dyspozycyjność do pracy w godzinach 13-22. W późniejszym terminie możliwość pracy zmianowej

-dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne

-umiejętność obsługi MS excel

Oferujemy:

-atrakcyjne wynagrodzenie

-umowę o pracę

-możliwość szkoleń oraz rozwoju osobistego

Aplikację wraz z klauzulą rodo prosimy o wysłanie poprzez formularz OLX.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Śląskie, Sosnowiec
ID: 918477372