2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Pyrzowice
Dodane 15 maja 2024

Pracownik ds. administracyjnych

Wynagrodzenie

5 400 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pyrzowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma DROGMOL Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Pyrzowicach jest renomowanym producentem w branży oznakowania dróg od 1988r

ZADANIA:

  • kompletacja, kontrola wystawionych faktur sprzedaży

  • koordynacja obiegu faktur sprzedaży i załączników

  • wprowadzanie umów i zamówień do systemu Comarch;

  • monitoring należności; wystawianie oświadczeń o płatnościach, obsługa kwot zatrzymanych;

  • wsparcie administracji sprzedaży

  • dorywcze wsparcie obsługi sekretariatu

  • archiwizacja dokumentacji

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w dziale administracji;

  • komunikatywność i pozytywne nastawienie do ludzi, chęć rozwoju

  • znajomość programu Excel.

  • mile widziana znajomość Comarch ERP Sprzedaż

OFERUJEMY:

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę na pełny etat, długofalowy horyzont współpracy) w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

                                                   INFORMACJA DLA KANDYDATA:

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest DROGMOL Spółka z ograniczona odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą w Pyrzowicach, ul. Wolności 84.

2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

3. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji.

4. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie .

5. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu ds. Ochrony Danych Osobowych gdy uzna 6. Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

7. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

8. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.

Lokalizacja

Pyrzowice,

Śląskie

Śląskie, Pyrzowice
ID: 657525295