2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Pozostałe w Finanse i księgowość
  5. Pozostałe w Finanse i księgowość - Łódzkie
  6. Pozostałe w Finanse i księgowość - Ksawerów
Dodane 24 maja 2024

Pracownik do spraw administracyjno - księgowych

Lokalizacja

Ksawerów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Brand Vital Poland Sp. z o.o. świadcząca usługi na rynku medycznym (sklepy medyczne) poszukuje osoby do pracy na stanowisku Pracownik d/s administracyjno-księgowych w siedzibie firmy w Ksawerowie k/Łodzi.

Opis stanowiska:

Poszukujemy osoby, której głównymi zadaniami będą:

  • wprowadzanie faktur do systemu

  • kontrola płatności i nierozliczonych kontrahentów

  • wprowadzanie cen do systemu

  • wyjaśnianie rozbieżności w płatnościach kontrahentów

  • przekazywanie spraw do windykacji

  • inne - administracyjne na zlecenie przełożonego

Wymagania:

  • Ukończona szkoła bądź podjęte kształcenie na kierunku: księgowości, logistyki, finansów bądź pokrewnym

  • Kultura osobista i komunikatywność

  • Nastawienie na rozwiązywanie problemów i samodzielność w działaniu

  • Dodatkowym atutem – łatwość w pisaniu tekstów, przygotowywaniu sprawozdań

Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju i uzyskania stanowiska specjalisty ds. administracyjno-księgowych w momencie usamodzielnienia się (samodzielnego rozwiązywania zagadnień i pojawiających się kwestii w zakresie wykonywanej pracy)

  • w przypadku studentów możliwa umowa na zlecenie, gdyby pełen wymiar pracy nie wchodził w rachubę.

Prosimy o zawarcie CV i klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Brand Vital Poland Sp. z o.o."

Lokalizacja

Ksawerów,

Łódzkie

Łódzkie, Ksawerów
ID: 705842358