2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Wielkopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Piaski
Dodane 17 czerwca 2024

Pracownik do obsługi salonu meblowego

Lokalizacja

Piaski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Gabi Jerczyński sp. k zatrudni Pracownika do Obsługi Salonu Meblowego.

Zakres obowiązków:

·         kompetentna obsługa klienta indywidualnego według standardów firmy,

·         dbanie o stan i wizerunek ekspozycji mebli w salonie,

·         współpraca z pracownikami z innych działów.

Wymagania:

·         wysokie umiejętności interpersonalne oraz organizacyjne,

·         komunikatywność, dyspozycyjność, kultura osobista,

·         praca w godzinach 9 - 17.

Miejsce pracy: GABI JERCZYŃSKI SP. K, Piaski 9a, 63-645 Łęka Opatowska

Dołącz do nas! Czekamy na Ciebie.

www.gabi.com.pl

Lokalizacja

Piaski,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Piaski
ID: 918200375