2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Zachodniopomorskie
  6. Księgowość - Kołobrzeg
Dodane 06 maja 2024

Pracownik do Działu Finansowo - Księgowego

Lokalizacja

Kołobrzeg

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Centrum Zdrowia i Relaksu VERANO w Kołobrzegu jest jednym z obiektów hotelowo-leczniczych na wybrzeżu zachodniopomorskim o ugruntowanej pozycji na rynku. Obiekt całoroczny, posiada 640 miejsc noclegowych.

Poszukujemy pracownika do działu księgowości.

  • Twój zakres obowiązków:

    • Bieżące analizowanie i weryfikowanie zapisów księgowych

    • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami

    • Monitorowanie zmian prawa podatkowego i finansowego

    • Dekretowanie i księgowanie dokumentów

    • controlling

    Nasze wymagania:

    • wykształcenie wyższe kierunkowe

    • znajomość ustawy o rachunkowości oraz ustaw podatkowych (CIT,VAT),

    · Oferujemy:

    • umowa o pracę

    • stabilne warunki zatrudnienia

    • premia uznaniowa

    • świadczenia z ZFŚS

CV prosimy o przesłanie na adres mailowy lub kontakt osobisty.

Telefon kontaktowy: 94 35 53 013, 011 godz. 8:00 - 16:00.

Prosimy o wpisanie do CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko: pracownik działu finansowo-księgowego prowadzonego przez firmę Centrum Zdrowia i Relaksu Verano Sp. z o.o. Jednocześnie oświadczam, że zostałam poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.

Administratorem danych osobowych jest Centrum Zdrowia i Relaksu Verano Sp. z o.o. w Kołobrzegu.

Podstawa prawna:

pkt 32, pkt 42, pkt 43, pkt 171 preambuły, art. 4 pkt 11, art. 5 ust. 1 lit. b, art. 7 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE - Dz.U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1

Lokalizacja

Kołobrzeg,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Kołobrzeg
ID: 687688964