2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Mazowieckie
  6. Pozostałe - Warszawa
  7. Pozostałe - Włochy
Klaudia
Dodane 30 maja 2024

Przygotowanie zestawów cateringowych (bez doświadczenia)

Wynagrodzenie

31 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Dla naszego klienta poszukujemy do pracy przy przygotowaniu sałatek znanej firmy.

Lokalizacja: Warszawa Włochy/Raszyn – blisko lotniska Chopina (ul. Szyszkowa)

Zadania:

  • przygotowanie zestawów cateringowych (sałatki, napoje, desery itp.)

  • krojenie, mycie warzyw i owoców,

  • pakowanie gotowych sałatek,

  • dla zainteresowanych praca „paleciakiem” elektrycznym (nie wymaga uprawnień)

Oczekiwania:

  • książeczka sanepidowska (jeśli nie masz pokierujemy Cię jak ją uzyskać)

  • dyspozycyjność umożliwiającą pracę min. 120 godzin w miesiącu (a jeśli chcesz i będzie możliwość nawet 200)

  • doświadczenie w gastronomii nie jest wymagane,

  • gotowość do pracy w pozycji stojącej.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę-zlecenie – stawka 31zł brutto/godzinę (pamiętaj – jeśli masz status ucznia/studenta zarobki „na rękę” = zarobki brutto)

  • elastyczny grafik (jesteśmy w stanie się dopasować do Twojej dyspozycyjności,  start pracy o 6 lub 8 rano – zazwyczaj pracujemy po 8 godzin),

  • możliwość wypracowania godzin w przedziale 120-200h miesięcznie – pracujemy od niedzieli do piątku (soboty zawsze wolne)

  • możliwość długiej współpracy,

  • posiłki pracownicze za symboliczną kwotę (5-8 zł),

  • pracę w temperaturze pokojowej,

  • rodzinna i sympatyczna atmosfera w młodym zespole - możesz liczyć na pomoc kolegów i koleżanek (słuchawki na uszach nie są dla nas problemem, możesz w trakcie pracy słuchać muzyki)

 Zapraszamy do aplikowania! :)

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 918679068