2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Dolnośląskie
  5. Budowa / remonty - Wrocław
  6. Budowa / remonty - Fabryczna
Dodane 21 maja 2024

Pracownik Budowlany - wykończenia

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Miejsce Pracy: Wrocław, inwestycja przy ulicy Legnickiej 59

Godziny Pracy: Poniedziałek - Piątek, 8-10 godzin dziennie

Opis Stanowiska:

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą posiadającą wiele lokali na terenie Wrocławia. Poszukujemy nowego pracownika do naszej kameralnej ekipy. Nasza inwestycja na ulicy Legnickiej 59 to miejsce, w którym będziesz mógł rozwijać swoje umiejętności i zdobywać doświadczenie w wykańczaniu nieruchomości.

Obowiązki:

  • Wykonywanie różnorodnych prac związanych z wykończeniem lokali.

  • Prace remontowe i budowlane.

  • Dbałość o porządek na placu budowy.

  • Wykonywanie zadań zgodnie z instrukcjami przełożonych.

Wymagania:

  • Chęć do pracy i motywacja do rozwijania się w branży budowlanej.

  • Dokładność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Konieczne doświadczenie w pracy związanej z wykończeniami.

Oferujemy:

  • Stawkę wynagrodzenia w przedziale od 5000 do 7000 zł brutto, uzależnioną od doświadczenia i umiejętności.

  • Stabilne zatrudnienie.

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w branży wykończeniowej nieruchomości.

  • Pracę na inwestycji przy ulicy Legnickiej we Wrocławiu.

  • Kameralną atmosferę pracy w zespole.

Jeśli jesteś osobą zaangażowaną i chętnie podejmiesz wyzwanie pracy na stanowisku Pracownika Budowlanego, zapraszamy do aplikowania telefonicznie lub przez portal OLX.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 866831244