2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Łódzkie
  5. Praca za granicą - Łódź
  6. Praca za granicą - Śródmieście
Agnieszka
Dodane 23 maja 2024

Pracownik budowlany- malarz, tynkarz, glazurnik, Niemcy Monachium

Wynagrodzenie

15 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

IntRec jest innowacyjnym, globalnym dostawcą usług w zakresie rekrutacji pracowników, działającym obecnie w Polsce, Wielkiej Brytanii i Hiszpanii.

Jesteś pracownikiem budowlanym, specjalizującym się w pracach wykończeniowych? Masz doświadczenie w pracach takich jak: malowanie, układanie płytek, szpachlowanie, tynkowanie, układanie parkietów, montaż systemów gips karton, montaż drzwi i okien, instalacje elektryczne?

Chcesz pracować w Niemczech, w nowoczesnej firmie budowlanej o ugruntowanej pozycji na rynku?

Mamy ofertę dla Ciebie!

Możemy Ci zaoferować:

  • atrakcyjne wynagrodzenie od 17 do 22 Euro na godzinę

  • premie oraz dodatki świąteczne i wakacyjne

  • zakwaterowanie w maksymalnie 2 osobowych pokojach o wysokim standardzie, bez konieczności ponoszenia kosztów przed rozpoczęciem pracy

  • stabilność praca - zapewnienie długoterminowych projektów

  • pracę przy użyciu narzędzi wysokiej klasy oraz odzież roboczą

Zadania czekające na Ciebie to:

  • wykonywanie prac takich jak: malowanie, układanie płytek, szpachlowanie, tynkowanie, układanie parkietów, montaż systemów gips karton, montaż drzwi i okien, instalacje elektryczne

Zainteresowała Cię nasza oferta? Aplikuj teraz jeśli:

  • posiadasz minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • posiadasz uprawnienia niezbędne do wykonywania w.w. prac

  • posiadasz prawo jazdy kat B i własne auto

  • praca w formie B2B -wymagana własna działalność gospodarcza lub chęć jej założenia

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 848500317