2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Opolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Skarbimierz Osiedle
Dodane 25 kwietnia 2024

Pracownik biurowy ze znajomością języka angielskiego

Wynagrodzenie

4 000 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Skarbimierz Osiedle

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

OPIS

Firma AWSolution Poland Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

  • Pracownik biurowy ze znajomością języka angielskiego

Miejsce pracy: ul. Biedronkowa, Skarbimierz Osiedle (praca stacjonarna)

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • Wykonywanie czynności administracyjno-biurowych,

  • koordynowanie pracowników

  • Dbanie o właściwy obieg dokumentacji oraz o pozytywny wizerunek firmy,

  • Inne czynności związane z pracą biurową.

Nasze wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i polskiego (warunek konieczny),

  • Znajomość pakietu Microsoft Office (warunek konieczny),

  • Komunikatywność oraz wysoka kultura osobista,

  • Bardzo dobra organizacja pracy,

  • Samodzielność,

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Rzetelność i sumienność w realizacji powierzonych obowiązków,

CV prosimy przesyłać za pomocą portalu OLX. Kontakt pod numerem telefonu z ogłoszenia. Jednocześnie informujemy, iż zastrzegamy prawo do kontaktu z wybranymi osobami w celu umówienia na spotkanie.

Lokalizacja

Skarbimierz Osiedle,

Opolskie

Opolskie, Skarbimierz Osiedle
ID: 914416674