2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Dąbrowa Górnicza
Dział rekrutacji
Dodane 31 maja 2024

Pracownik biurowy z jęz. niemieckiem | Pracuj w naszym zespole!

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalnaRekrutacja online

Inwork – jesteśmy nowoczesną, prężnie działającą, polską firmą funkcjonującą jako agencja pracy tymczasowej i pośrednictwa pracy.

W chwili obecnej w związku z rozwojem naszej firmy, poszukujemy osób na stanowisko:

Stanowisko: Pracownik biurowy

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza ul. Konopnickiej 19A/1

Oferujemy

  • Wynagrodzenie w wysokości 4 500–6 000 zł brutto miesięcznie

  • Umowę o pracę z pełnymi składkami, dodatkowym ubezpieczeniem, kartą multisport oraz pakietem medycznym

  • Pracę w godzinach 8:00-16:00

  • Stałą pensję podstawową oraz premie za osiągnięcia

  • Pełnoetatowe zatrudnienie

  • Stanowisko specjalisty (poziom regular/mid)

  • Możliwość pracy stacjonarnej lub częściowo zdalnej

  • Natychmiastowe rozpoczęcie pracy

Zakres obowiązków

  • Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą w języku niemieckim

  • Tłumaczenie dokumentów i tekstów między językami niemieckim a polskim

  • Kontakt telefoniczny i mailowy z niemieckojęzycznymi klientami i kontrahentami

  • Współpraca z międzynarodowymi partnerami biznesowymi

  • Organizacja spotkań/delegacji z udziałem osób niemieckojęzycznych

  • Prowadzenie biurowej dokumentacji w językach polskim i niemieckim

  • Zapewnienie wysokiej jakości komunikacji w języku niemieckim w firmie

Wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego na wysokim poziomie, zarówno w mowie, jak i w piśmie

  • Prawo jazdy Kat. B

  • Umiejętność korzystania z pakietu biurowego (Word, Excel, PowerPoint)

  • Zdolność do organizacji i dokładność w wykonywaniu zadań

  • Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej

  • Chęć do nauki i rozwoju

  • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem

Mile widziane

  • Doświadczenie w obsłudze klienta

  • Doświadczenie w pracy biurowej

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza,

Śląskie

Śląskie, Dąbrowa Górnicza
ID: 918928506