2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Sosnowiec
Dodane Dzisiaj o 13:10

Pracownik Biurowy z Biegłym Językiem Niemieckim

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sosnowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy, Praca zdalna

Opis

Poszukiwany Pracownik Biurowy z Biegłym Językiem Niemieckim

Miejsce pracy: SOSNOWIEC POLSKA

Opis stanowiska: Firma poszukuje pracownika biurowego z doskonałym językiem niemieckim, zarówno w mowie, jak i piśmie. Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za obsługę trwających projektów budowlanych na terenie Niemiec. Obowiązki będą obejmować zamawianie materiałów, pisanie maili, umawianie terminów spotkań oraz tłumaczenie dokumentów. Dodatkowo, pracownik będzie od czasu do czasu podróżował do Niemiec (średnio 2 razy w miesiącu) na spotkania z klientami i kontrahentami w celu omówienia projektów.

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie

  • Doświadczenie w pracy biurowej, preferowane w branży budowlanej

  • Umiejętność organizacji pracy własnej i skutecznej komunikacji

  • Zdolność do podróżowania do Niemiec

  • Umiejętność tłumaczenia dokumentów

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Możliwość rozwijania umiejętności i zdobywania doświadczenia w obszarze budownictwa

  • Pracę w przyjaznym środowisku zespołowym

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

  • Możliwość pracy hybrydowej

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku polskim oraz niemieckim na adres e-mail lub kontakt telefoniczny.

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Śląskie, Sosnowiec
ID: 913178684