2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Śląskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Lubliniec
Patryk Klimek
Dodane 28 kwietnia 2024

Pracownik Biurowy z biegłą znajomością języka niemieckiego - PWS

Wynagrodzenie

6 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lubliniec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma PWS Alusystem to lider branży produkującej wysokiej jakości rolety aluminiowe i bramy rolowane, oparte na renomowanych systemach Aluprof. Nasza historia sięga 2010 roku, kiedy to pod nazwą PWS rolluiken rozpoczęliśmy naszą działalność w Holandii. Dzięki zaangażowaniu i doświadczeniu naszych pracowników, oraz wykorzystaniu sprawdzonych technologii, dostarczamy nasze produkty do klientów w Niemczech, Holandii, Austrii oraz Polsce. Z myślą o optymalizacji procesów logistycznych i produkcyjnych, a także aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu, w grudniu 2019 roku firma została przeniesiona do Polski.

Poszukujemy dynamicznej i zaangażowanej osoby na stanowisko Pracownika Biurowego, która będzie wspierała nasz zespół w osiąganiu celów firmy. Wymagana biegła znajomość języka niemieckiego.

Obowiązki:

  • Obsługa dokumentacji biurowej.

  • Koordynacja działań administracyjnych.

  • Kontakt z klientami i dostawcami w języku niemieckim.

  • Wsparcie w planowaniu i organizacji zadań.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Przygotowanie ofert handlowych.

  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista.

  • Znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office).

  • Biegła znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy.

  • Przyjazną atmosferę pracy.

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania.

Jeśli jesteś osobą dynamiczną, pełną entuzjazmu, posługującą się biegle językiem niemieckim i chcesz dołączyć do zespołu, który tworzy wysokiej jakości produkty i dba o zadowolenie klienta, czekamy na Twoje zgłoszenie!

Prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym.

Firma PWS Alusystem zapewnia bezpieczne, komfortowe i trwałe rozwiązania dla naszych klientów. Dołącz do nas i wspólnie buduj z nami nasz sukces!

Lokalizacja

Lubliniec,

Śląskie

Śląskie, Lubliniec
ID: 913537241