2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Świętokrzyskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kielce
Dodane 08 maja 2024

Pracownik biurowy / wsparcie spedytora

Wynagrodzenie

4 000 - 4 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy pracownika na stanowisko biurowe:

Zakres obowiązków:

-Wystawianie faktur sprzedażowych oraz dokumentów magazynowych;

-Współpraca z magazynem oraz firmami spedycyjnymi;

-Kontrola zamówień oraz wysyłek do klientów;

-Bieżąca współpraca z przedstawicielami handlowymi;

-Prowadzenie zleconych spraw administracyjnych jak udział w przygotowaniu umów, pism, dbanie o obieg dokumentów, archiwizacja dokumentów;

-Wsparcie administracyjne Spedytora – wprowadzanie danych, zakładanie zleceń w systemie, wystawianie faktur;

-Pomoc w realizacji usług transportu spedycji krajowej i międzynarodowej;

Nasze oczekiwania:

  • Zainteresowanie rozwojem zawodowym w równych obszarach spedycji, transportu i logistyki;

  • Zaangażowanie, motywacja i otwartość na naukę;

  • Zorientowanie na cel i poszukiwanie rozwiązań;

  • Umiejętność analitycznego myślenia;

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych.

Oferujemy:

  • Pracę u stabilnego pracodawcy, który gwarantuje zatrudnienie oraz umowę o pracę;

  • Profesjonalne wsparcie na etapie wdrożenia do pracy;

  • Przyjazną atmosferę pracy;

Aplikacje prosimy wysyłać wyłącznie przez olx, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 916934144