2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Stary Sącz
Dodane 27 maja 2024

Pracownik biurowy praca od zaraz

Lokalizacja

Stary Sącz

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Stabilna, dynamicznie rozwijająca się firma z tradycjami poszukuje z doświadczeniem.

pracownika biurowego z doświadczeniem ewentualnie do przyuczenia

Praca w zgranym zespole

Zakres obowiązku

  • Zakres obowiązków:

    - telefoniczny i e-mailowy kontakt z Klientami

    -prowadzenie akt osobowych oraz dokumentacji dot. przebiegu zatrudnia pracowników

    -rozliczanie czasu pracy pracowników

    -bieżąca współpraca z osobami na stanowiskach funkcyjnych

    -koordynowanie zadań

    -wystawianie faktur sprzedaży i korekt

    -dbanie o sprawne funkcjonowanie biura

    -bieżąca praca administracyjno-biurowa

    Nasze wymagania:

    -Terminowość i rzetelności wykonywanych zadań

    -dobra organizacja czasu pracy

    -systematyczności

    -dyspozycyjność,

    -biegłość w obsłudze komputera

    -samodzielność i obowiązkowość,

    Prawo jady kat b

  • OSOBY ZAINTERESOWANE ZAPRASZAM DO KONTAKTU TEL 50*******00

Lokalizacja

Stary Sącz,

Małopolskie

Małopolskie, Stary Sącz
ID: 917191660