2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kamieniec Ząbkowicki
Dodane 09 maja 2024

Pracownik biurowy - Koordynator ds. sprzedaży

Lokalizacja

Kamieniec Ząbkowicki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Torsystem Service On Time Sp. z o. o. poszukuje osoby na stanowisko koordynatora ds. sprzedaży

Opis stanowiska:

Współpraca z przedstawicielem handlowym

Telefoniczny kontakt z klientami

Współpraca z pozostałymi działami

Poszukiwanie nowych inwestycji

Wymagania:

Doświadczenie w sprzedaży

Umiejętność rozmowy przez telefon

Obsługa komputera

Samodzielność i inicjatywa działania

Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu

Oferujemy:

Umowę o pracę

Wynagrodzenie miesięczne oraz premie

Interesującą i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Stabilność zatrudnienia

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Torsystem Butzbach Sp. z o.o., ul. Kolejowa 44, 57-240 Kamieniec Ząbkowicki, moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych (np. CV, list motywacyjny) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej do celów rekrutacji w obecnym procesie rekrutacyjnym”

Lokalizacja

Kamieniec Ząbkowicki,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Kamieniec Ząbkowicki
ID: 917150649