2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Poznań
  6. Pozostałe oferty pracy - Ogrody
Dodane 15 maja 2024

pracownik biurowy handlowiec

Wynagrodzenie

4 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Ogrody

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z Poznania działającą w branży okiennej. Poszukujemy zmotywowanych i zorganizowanych osób na stanowiska Pracownika Biurowego/Handlowca. Jeżeli jesteś osobą z pasją, lubisz wyzwania i chcesz pracować w zgranym zespole, zapraszamy do aplikowania!

Pracownik Biurowy

Obowiązki:

  • Obsługa korespondencji i połączeń telefonicznych

  • Prowadzenie dokumentacji firmowej i tworzenie wycen

  • Wsparcie administracyjne dla zespołu

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook)

  • Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy

  • Komunikatywność i rzetelność

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku a najlepiej w branży :-)

Obowiązki

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie relacji z obecnymi

  • Przeprowadzanie prezentacji produktów oraz negocjacje handlowe

  • Przygotowywanie ofert i umów handlowych

  • Monitorowanie rynku oraz działań konkurencji

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży, preferowane w branży okiennej lub budowlanej

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne

  • Orientacja na wynik i silna motywacja do osiągania celów

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Znajomość technik sprzedażowych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Pracę w bardzo fajnym zespole

Jak aplikować: Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się z nami!

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Ogrody
ID: 918462762