2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Gliwice
  7. Administracja, prace biurowe - Śródmieście
Dodane 07 maja 2024

Pracownik biurowy Gliwice - mile widziany język niemiecki

Wynagrodzenie

4 000 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gliwice, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Pracownik biurowy | Miejsce pracy: śląskie / Gliwice - Centrum

Wynagrodzenie:  od 3300 do 4000 zł netto (na rękę)

Opis stanowiska:

  • praca stacjonarna w Gliwicach,

  • praca przy komputerze,

  • bezpośrednia, telefoniczna, e-mailowa obsługa klientów biura,

  • praca w godzinach 8.30-16.30 (pon-pt).

Nasza firma zajmuje się obsługą polskich pracowników w zakresie rozliczeń podatkowych (zwrot podatku z zagranicy)

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,

  • komunikatywność i elokwencja,

  • entuzjazm i zaangażowanie,

  • dokładność i pracowitość,

  • samodzielność

  • dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie - preferowany język niemiecki (język zostanie sprawdzony)

Zakres obowiązków:

  • praca przy komputerze

  • bezpośrednia, telefoniczna, e-mailowa obsługa klientów biura

Oferujemy:

  • przyjazną atmosferę pracy

  • szkolenia

  • stabilne warunki zatrudnienia (pełny etat, umowa o pracę)

  • umowę o pracę na czas nieoznaczony po 3 miesiącach pracy

Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji. Robisz coś więcej niż tylko "odbijasz kartę na zakładzie" zarobisz więcej niż podstawa.

Zanim wyślesz cv zastanów się proszę, czy to praca dla Ciebie?

Jeżeli nie spełniasz wymagań to oszczędź proszę czas swój oraz nasz.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem (format pdf) , oraz oczekiwaniami finansowymi w treści CV.

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Śródmieście
ID: 503317100