2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Śródmieście
Dodane 08 maja 2024

Pracownik Biurowy ds. Obsługi Klientów Międzynarodowych

Wynagrodzenie

30 - 37 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jesteśmy Szkołą Języka Polskiego dla Obcokrajowców z 20-letnim doświadczeniem. Od lat nauczamy cudzoziemców z całego świata z pasją i zaangażowaniem.

Nasza Szkoła mieści się w samym centrum Warszawy.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Koordynatora Biura ds. Obsługi Klientów Międzynarodowych

Do głównych zadań na tym stanowisku należy organizowanie językowych kursów grupowych i indywidualnych oraz sprawna obsługa administracyjna biura Szkoły.

Zakres obowiązków:

·       Bieżący kontakt ze studentami oraz lektorami w celu sprawnego organizowania grup na odpowiednim poziomie;

·       Przygotowywanie odpowiedniej dokumentacji (umów szkoleniowych, faktur, zestawień);

·       Skrupulatne prowadzenie bazy studentów oraz rozliczanie lektorów;

·       Przygotowywanie postów na FB oraz materiałów do bloga na stronę;

·       Tłumaczenia;

·       Dbanie o prawidłowe funkcjonowanie biura;

·       Inne prace zlecone przez Właścicieli lub Dyrektora Szkoły.

Ogromną zaletą Kandydata/-tki będzie:

·       Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

·       Dobra znajomość języka rosyjskiego;

·       Zdolności interpersonalne i organizacyjne;

·       Systematyczność i dokładność;

·       Wychodzenie z inicjatywą, szybka reakcja na zmiany;

·       Kreatywność i zaangażowanie;

·       Sprawna obsługa programów MS Office;

·       Zainteresowanie Social Mediami (FB, Instagram, LinkedIn)

·       Doświadczenie w sekretariacie lub obsłudze Klienta.

Oferujemy:

·       Ciekawą i inspirującą pracę wśród cudzoziemców;

·       Miłą atmosferę, wyjątkowe eventy;

·       umowę zlecenie;

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko wybranym kandydatom.

 - Polish? We make it possible -

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 653913760