2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Katowice
  7. Administracja, prace biurowe - Śródmieście
Dodane 22 kwietnia 2024

Pracownik biurowy

Wynagrodzenie

28,10 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Katowice, Śródmieście

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Obowiązki:

  • prowadzenie gospodarki majątkiem jednostki, w szczególności: przyjmowanie środków trwałych oraz wyposażenia – OT i kartoteka środka trwałego, oznakowanie środków trwałych i nietrwałych numerami inwentarzowymi, przeprowadzanie spisów z natury składników majątku, dokonywanie przemieszczeń środków trwałych oraz wyposażenia, dokonywanie kasacji składników majątku, prowadzenie sprawozdawczości dotyczącej majątku jednostki

Wymagania:

  • znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office

  • średnie wykształcenie

  • doświadczenie na stanowisku związanym z gospodarką majątkiem będzie dodatkowym atutem

    Praca  średnio 130 godz./m-c i nie więcej niż 400 godzin na okres obowiązywania umowy tj. 3 miesiące

    Osoby zainteresowane proszone są o złożenie CV w Dziale Kadr lub wysłanie drogą elektroniczną. Każde złożone CV musi zawierać informację o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji

Śląskie

Śląskie, Katowice, Śródmieście
ID: 913668835