2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Bielsko-Biała
Dodane 20 maja 2024

Pracownik biurowy

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

AKRA 2 jest przedsiębiorstwem z ponad 30 letnim doświadczeniem w zakresie autoholowania, pomocy i ratownictwa drogowego oraz profesjonalnego serwisu mechanicznego wraz ze stacją kontroli pojazdów. Nasz zespół stanowią specjaliści w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych, którzy dbają o najwyższą jakość świadczonych usług.

Aktualnie poszukujemy pracownika biurowego do działu likwidacji szkód komunikacyjnych.

Zakres obowiązków:

  • obsługa klienta i pomoc w zakresie zgłoszenia szkody komunikacyjnej,

  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi klientów,

  • współpraca z ubezpieczycielami w zakresie likwidacji szkody komunikacyjnej oraz uzyskania odszkodowania,

  • przygotowanie i dbałość o kompletność dokumentacji zgłoszonej szkody,

  • dbanie o profesjonalny i pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy z klientem,

  • wysoka kultura osobista i zaangażowanie w powierzone obowiązki,

  • umiejętność budowania i utrzymania pozytywnej relacji z klientem,

  • dokładność i umiejętność pracy z dokumentami,

  • dyspozycyjność / miejsce zamieszkania Bielsko-Biała lub najbliższa okolica do 25km.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • wsparcie doświadczonego zespołu we wdrożeniu,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,

  • służbowy sprzęt niezbędny do pracy (laptop, telefon),

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • system dwuzmianowy 7-15 oraz 9-17 od poniedziałku do piątku.

Jeśli spełniasz powyższe kryteria i chcesz dołączyć do naszego zespołu wyślij swoje CV na adres e-mail: kontakt[malpa]akra2.pl

Prosimy o kontakt wyłącznie mailowy, nie odpowiadamy na wiadomości wysłane przez serwis!

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 919466643