2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Wadowice
Dodane 16 maja 2024

Pracownik biurowy

Lokalizacja

Wadowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma F-ELEKTRO zajmująca się produkcją i wyposażaniem rozdzielni elektrycznych oraz produkcją przedłużaczy różnego typu zatrudni:

Stanowisko : Pracownik administracyjno-biurowy

Miejsce pracy : Wadowice ul. Wałowa

Zakres obowiązków:

- komunikacja z kontrahentami, doradztwo w wyborze oferowanych produktów,

- współpraca z zespołem i dążenie do osiągnięcia aktualnych celów,

- obsługa programu Subiekt, realizacja zamówień formie e-mail i e-sklep,

- sprawdzanie poprawności przygotowanych zamówień,

- wystawianie dokumentów sprzedażowych oraz pozostałych związanych z procesem sprzedaży,

- współpraca z pracownikami magazynu oraz produkcji

- koordynacja nad obiegiem dokumentów wewnątrz firmy,

- katalogowanie i archiwizacja faktur, dokumentacji,

- wsparcie działu administracji i księgowości,

- budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientem oraz dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Nasze oczekiwania:

- Dobra znajomość MS Office,

- Mile widziana znajomość programu Subiekt GT,

- umiejętność rozwiązywania problemów i szybkiego reagowania na potrzeby klienta,

- dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole,

- komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów,

- dokładność i skrupulatność,

- mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

- pracę w stabilnej firmie działającej ponad 10 lat na rynku

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / pełny etat /

- szkolenia z zakresu działalności firmy, obsługi klienta, sprzedaży

- możliwość rozwoju zawodowego,

- dostęp do nowych technologii i rozwiązań ułatwiających wykonywanie swoich obowiązków

 Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

 W CV proszę zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”. Dane, zawarte w CV, będą przechowywane do momentu zamknięcia procesu rekrutacyjnego. Po tym czasie zostaną trwale usunięte z bazy F-ELEKTRO Sp.ZO.O. Sp.Kom.

Lokalizacja

Wadowice,

Małopolskie

Małopolskie, Wadowice
ID: 918697433