2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Iwanowice Dworskie
Dodane 15 maja 2024

Pracownik biurowy

Wynagrodzenie

4 200 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Iwanowice Dworskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Poszukujemy młodej energicznej osoby do pracy w biurze

Wymagania :

  • Znajomość obsługi pakietu OpenOffice

  • Znajomość obsługi urządzeń biurowych

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Odpowiedzialność

  • Skuteczna komunikacja

  • Uczciwość

  • Chęci i motywacja do nauki i samorozwoju

Zakres obowiązków :

  • Skanowanie dokumentów

  • Wprowadzanie i zatwierdzanie dokumentów (po wcześniejszym przeszkoleniu)

  • Kontakt z klientami z zagranicy (odpowiadanie na maile, zapytania, obsługa ewentualnych reklamacji lub zwrotów)

  • Nadawanie i wysyłanie korespondencji

  • Adresowanie i etykietowanie przesyłek

Oferujemy :

  • Stabilną pracę

  • Praca w godzinach 8:00-16:00 lub 9:00-17:00 (do ustalenia)

  • Pracę w młodym zespole

  • Stabilne wynagrodzenie

  • Bardzo wartościowe szkolenia i możliwość poszerzenia swojej wiedzy

Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji

Lokalizacja

Iwanowice Dworskie,

Małopolskie

Małopolskie, Iwanowice Dworskie
ID: 918539090