2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Opolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Opole
Dodane 08 maja 2024

Pracownik biurowy

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Pracownik sekretariatu

Twój zakres obowiązków

·         zarządzanie kalendarzem spotkań,

·         obsługa klientów wizytujących w firmie,

·         zarządzanie obiegiem korespondencji,

·         tworzenie pism, formularzy, niezbędnej dokumentacji,

·         monitorowanie zapasów w firmie i zamawianie materiałów biurowych,

·         wystawianie skierowań na badania lekarskie oraz współpraca ze służbą bhp,

·         nadzór nad terminami związanymi z UDT,

·         pomoc w bieżących pracach księgowych i tworzeniu sprawozdań zakresu Ochrony Środowiska

·         znajomość Social Media (pomoc w tworzeniu strony internetowej , FB)

Nasze wymagania

·         zaangażowanie w wykonywaną pracę,

·         samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

·         chęć do rozwoju i nauki

·         znajomość obsługi sprzętów biurowych,

·         prawo jazdy kat. B

·         wiedza administracyjna,

·         wysoki poziom komunikatywności,

·         znajomość pakietu Office (Word, Excel) i innych aplikacji biurowych,

·         umiejętność rozwiązywania problemów, wielozadaniowość,

·         znajomość języka angielskiego mile widziana,

·         wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów.

To oferujemy

Jeśli chcesz uczestniczyć w rozwoju naszej Firmy, w której stawiamy na ekologię i jesteśmy ważnym ogniwem Gospodarki Obiegu Zamkniętego - zapraszamy do aplikowania. Oferujemy stabilne zatrudnienie w ranach umowy o pracę, docelowo na czas nieokreślony, możliwość rozwoju i podniesienia kwalifikacji.

Benefity

·         dofinansowanie szkoleń i kursów

·         ubezpieczenie na życie

·         spotkania integracyjne

·         kawa / herbata

·         parking dla pracowników

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 916939805