2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubelskie
  6. Administracja, prace biurowe - Biała Podlaska
Dodane 08 maja 2024

Pracownik biurowy

Lokalizacja

Biała Podlaska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Międzynarodowy Holding z siedzibą w Niemczech oraz oddziałami w Polsce, Białorusi i Kazachstanie poszukuje Pracownika biurowego - miejsce pracy Biała Podlaska

Zadania :

*  Prowadzenie rozliczeń gotówkowych kierowców

* Wprowadzanie danych do wewnętrznego systemu firmy

*   Kontakt z działem księgowości na Białorusi i w Niemczech

Wymagania :

*  Znajomości obsługi komputera w zakresie MS Office

*  Bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego

* Skrupulatność

Oferujemy :

*Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w regionie

*Pracę w młodym dynamicznym zespole

* Umowę o pracę

*Samodzielność w realizacji zadań

Lokalizacja

Biała Podlaska,

Lubelskie

Lubelskie, Biała Podlaska
ID: 916918051