2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Poznań
  7. Administracja, prace biurowe - Stare Miasto
Dodane 06 maja 2024

Pracownik biurowy

Wynagrodzenie

4 242 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma zajmująca się wytworzeniem oprogramowania oraz inwestycjami poszukuje osoby na stanowisko sekretarki.

Twój zakres obowiązków

·       wykonywanie czynności administracyjno-biurowych,

·       obsługa poczty przychodzącej, poczty wychodzącej i korespondencji mailowej,

·       obsługa przesyłek kurierskich,

·       załatwianie spraw urzędowych,

·       prowadzenie obiegu dokumentów zgodnie z obowiązującymi schematami,

·       przygotowywanie dokumentów dla księgowości, kojarzenie faktur z dostawami, sprawdzanie poprawności merytorycznej wystawionych FV,

·       obsługa telefoniczna, przekierowywanie połączeń,

·       drukowanie, kopiowanie i kompletowanie dokumentów,

·       przygotowywanie zestawień,

·       obsługa klientów w firmie, przygotowywanie pokoju spotkań.

Nasze wymagania

·       biegła znajomość pakietu MS Office (Word, Excel) ,

·       prawo jazdy kategorii B

·       dokładność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków,

·       systematyczny i zorganizowany sposób pracy,

·       zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadań,

·       umiejętność pracy pod presją czasu,

·       komunikatywność, otwartość,

·       umiejętność pracy w zespole,

·       mile widziana znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

·       pracę w firmie będącej wiodącym producentem i integratorem oprogramowania dla sektora uczelni wyższych,

·       możliwość rozwoju,

·       stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

·       niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop.

Rozpoczęcie pracy od 28 maja.

American Systems Sp. z o. o.

Lokalizacja: ul. Młyńska 12, Poznań

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 916412660