2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Mikołów
  7. Administracja, prace biurowe - Centrum
Dodane 13 maja 2024

Pracownik Biura /Obsługa sklepów internetowych

Lokalizacja

Mikołów, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Pracownik Biura / Obsługa sklepów internetowych

Miejsce pracy: Mikołów

Region: śląskie

Opis stanowiska:

·       obsługa działu sprzedaży, telefoniczna i e-mailowa obsługa zamówień/ zapytań

·       obsługa Klienta/ bieżąca pomoc Klientom

·       doradztwo w zakresie aktualnej oferty firmy

·       współpraca z działem księgowym

·       współpraca z handlowcami

·       współpraca z firmami logistycznymi (wysyłka zapytań nt. transportu, organizowanie transportu)

·       współpraca z działem magazynowym

Wymagania:

·       wykształcenie min. średnie

·       obsługa komputera, znajomość MS Office - warunek konieczny

·       język angielski – minimum komunikatywny

·       umiejętność komunikacji i sprawnego działania w zespole

·       pozytywne nastawienie do Klienta

·       wysoka kultura osobista

·       chęci i motywacja do pracy adminstracyjno-biurowej

·       dobra organizacja pracy

·       zaangażowanie

·       prawo jazdy Kat.B (mile widziane)

Oferujemy:

·       zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·       5-cio dniowy system pracy (pn-pt 8:00-16:00)

pracę w młodym zespole oraz współtworzenie sukcesu dynamicznie rozwijającej się firmy.

Śląskie

Śląskie, Mikołów, Centrum
ID: 651604841